تور گرجستان پاییز 96گرجستان یکی از کشور های ناحیه قفقاز می باشد که حدودا در شمال غربی کشورمان واقع شده است . این کشور در قسمت شرقی دریای سیاه قرار دارد وبه واسطه همین دارای شهر های ساحلی و پر رونق زیادی می باشد . تور گرجستان پاییز 96 یکی از تور های پر طرفدار در میان ما ایرانی ها می باشد . با وجود این که تبلیغات زیادی برای صنعت گردشگری در این کشور صورت نگرفته است اما حدودا همه مردم با زیبایی های این کشور به خوبی آشنایی دارند . نگین گرجستان یعنی شهر تلفیس یکی از بهشت های کوچکی است که بر روی زمین قرار گرفته است . جاذبه های این شهر خود به تنهایی برای یک تور هیجان انگیز کفایت می کند . هر چیزی بخواهید در تفلیس وجود دارد . از اکوتوریسم ها طبیعی گرفته تا مکان های تاریخی و سرگرمی های متنوع ، همه را می توانید در این شهر یافت نمایید . گرجستان در کل سرزمینی زیبا و پر نشاط می باشد . مردم این منطقه بر این باورند که این سرزمین را خداوند به آن هدیه کرده است از این رو بهترین را برایشان انتخاب نموده است و برای آن افسانه ها ساخته اند . با این حال شهر تفلیس واقعیتی بیشتر از این افسانه ها را بیان می کند . در تور گرجستان ، حتما این شهر را مشاهده نمایید و تا می توانید از زیبایی عای آن لذت ببرید .

تور گرجستان پاییز 96
تفلیس در تور گرجستان پاییز 96

رودخانه متکواری از وسط شهر تفلیس می گذرد ، این خود نهایت زیبایی را برای آن ایجاد کرده است و باعث به وجود آمدن چشم اندازه های زیبا در دور و اطراف این شهر گردیده است . تفلیس از ایام قدیم به عروس آسیای میانه و قفقاز شهرت داشته است و این واقعا برازنده آن است . هر چه از زیبایی این شهر بگوییم باز هم کم می باشد و باید از نزدیک ان جا را رویت نمود تا خود بدان پی برد . وجود 5 دریاچه قابل شنا و قایق سواری در شهر تفلیس باعث گردیده است که انواع ورزش های آبی و دریایی فعالیت خود را به صورت جد بگیرند و سرگرمی های مهیجی را برای شما ایجاد نمایند . یکی از این دریاچه ها آنقدر بزرگ می باشد که مردم این شهر آن را دریا خطاب می کنند . در اطراف و گوشه و کنار این شهر مجسمه ها و گالری های زیبایی می بینید که تفلیس را به یک موزه سرگشوده تبدیل کرده است . نباید در تور گرجستان پاییز 96 پارک های زیبا و بی نظیر آن را از یاد برد . با انتخاب درست شما می توانید یک قیمت تور گرجستان خوب برای خود دست و پا کنید و سفری لذت بخش را در کشور زیبای گرجستان تجربه نمایید .

 موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • امیر | دوشنبه 27 شهریور 1396

  سرزمین سبز گرجستان رو هرگز نباید از دست داد، از آرزو های منه که اونجا رو ببینم
 • کریمی | جمعه 31 شهریور 1396

  اگه میشه یه تور اختصای درباره تفلیس بنویسید ، ممنون میشم
 • کهربا | شنبه 08 مهر 1396

  تفلیس دیگه مهم ترین شهر گرجستانه ، این شهر نماد گرجستانه دیگه حتما اونجا رو باید دید
 • استاد شهریار | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

  خیلی جالب بود ، نظرم درباره تور گرجستان به کلی عوض شد
 • احسان | سه‌شنبه 25 مهر 1396

  سلام
  برای نیمه های آذر ماه تور برای سفر به باتومی وجود داره؟ و اینکه در اون زمان هوا در گرجستان چطوره؟
  ناصر رضایی | 2017-10-23 13:02:04

  به احتمال زیاد وجو دارد ، بسته به نوع آژانسش می تونه متفاوت باشه ، هوا در این موقع کمی سرده ولی با پوشش لازم می تونید سفری لذت بخش رو تجربه کنید .
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط