تور ترکیه پاییز 96ترکیه از همسایگان شمال غربی ما می باشد که در کنار دریاهایی چون اژه و مدیترانه واقع شده است . بیشتر سرزمین این کشور حالت ساحلی به خود گرفته ، از این رو برای گردشگری و جذب توریستان بسیار ایده آل می باشد . تور ترکیه پاییز 96 یکی از تور های مورد علاقه و طرفدار به خصوص ایرانی ها می باشد . در این کشور مکان های گردشگری زیادی انتظار شما را می کشند . در آن جا حتما باید از پاموک کاله یا پاموک قلعه دیدن نمایید . این منطقه نمایی بسیار زیبا دارد و به دلیل این که املاح موجود در آب ، شکل های عجیب و غریبی را ایجاد نموده است به آن لقب قلعه داده اند . این منطقه در کنار دریای اژه قرار گرفته است و با رودخانه مندرس نیز در ارتباط است . بد نیست که در سفرتان بدان جا سری به این مکان بزنید . با ما باشید تا در تور ترکیه از پاموک کاله دیدن نماییم و با آب های اسرار آمیز آن بیشتر آشنا شویم .

تور ترکیه پاییز 96
پاموک کاله در تور ترکیه پاییز 96

چشمه های آب گرم پاموک کاله هر فردی را در دنیا به خود جذب می کند . در کل این منطقه دارای 17 چشمه آب گرم می باشد که دمای آن ها حدود 212 درجه سانتی گراد می باشد . حتی تصور شنا کردن در آن را از سر خود دور نمایید . اما می توانید در حوضچه هایی که این آب های به داخل آن می ریزند شنا نمایید . دمای آن ها حدود 35 درجه می باشد و این همین دمای مناسب برای شنا است . این آب های به دلیل وجود املاح معدنی به ویژه آهک بر سر راه خود رسوب بر جای می گذارند ، از این رو سرار این مکان را حالت پنبه ای به خود گرفته است . وجود آبشار ها با صخره هایی پنبه ای شکا در این مکان بر جذابیت و زیبایی آن می افزاید . سعی کنید که در ولین فرصت خود را به این مکان برسانید . با هزینه ای بسیار کم و قیمت تور ترکیه مناسب می توانید زا این مکان زیبا در ترکیه دیدن نمایید . نگران زمان سفر خود نباشید چرا که این مکان در طول ایام سال دارای هوایی معتدل و مناسب می باشد و شما هر زمانی که به پاموک کاله بیایید می توانید در حوضچه های آن آب تنی کنید .


آب درمانی در پاموک کاله


از ایام قدیم مردم این منطقه بر این عقیده بوده اند که آب های پاموک کاله خاصیت آب درمانی دارند . آن ها بر این باور بودند که املاح موجود در اب این خاصیت ا داراست و باید بدانید که این درمان به خاطر املاح موجود در آن نمی باشد چرا که مواد داخل آب چیز جز تراورتن و سنگ آهک نمی باشد اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که این اب واقعا برای علاج بیماری هایی چون فشار خون ، بیماری های قلب ، دستگاه گوارش خون و .... مناسب می باشد چرا که همین دمای بالای آب باعث بهبودی این بیماری ها خواهد شد . شما با شرکت در تور ترکیه پاییز 96 هم می توانید از این مکان بکر و زیبا دیدن نمایید و هم چند دقیقه ای را در آب های ان به آب تنی و شنا کردن مشغول شوید تا هم خستگی هایتان به در شود و هم سلامتی بدن خود را بازیابید .

 موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط