• تور گوا  4  آذر 96
    از: 04 آذر 1396
    تا: 10 آذر 1396
    آژانس: لاچین سیر
    2,395,000 تومان


گوا یکی از شهر های توریستی هند می باشد که در حاشیه جنوب غربی هندوستان قرار گرفته است . گوا به قسمت بندری و شهر قدیمی گوا گفته می شود که در 40 کیلومتری آن قرار گرفته است . این مکان به دلیل داشتن چشم انداز ها و طبیعت زیبا به همراه کشتزار های برنج و نخلزار های زیبا ، یکی از توریستی ترین مناطق جهان به شمار می رود و در صنعت گردشگری هندوستان ، بخش مهمی را ایفا نموده است . تور گوا به دلیل داشتن مکان های گردشگری ویژه و منحصر به فرد ، از جمله تور های شلوغ و محبوب کشورمان محسوب می گردد . خوشبختانه قیمت تور گوا بسیار مناسب می باشد و این باعث گردیده است که محبوبیت آن چند برابر گردد . اما آن چه که گوا برایش شهرت یافته است ، سواحل زیبا و زیادی آن می باشد . آفتاب در این سواحل با حرارت بیشتری می تابد و باعث گشته است که شهرت آن چند برابر گردد  از مهم ترین سواحل گوا می توان Agonda , cavelissim, Manderm, Varca و ... را نام برد . شمار ساحل های این شهر بسیا زیاد می باشد و بستگی به دوری یا نزدیکی می تواند شلوغ یا خلوت باشد و شما هر نوعی را که دوست دارید ، می توانید در آن جا پیدا کنید .

تور گوا


شهر قدیمی گوا


تاریخ و پیدایش شهر گوا به سده سوم پیش از میلاد باز می گردد . این تاریخ کهن باعث گردیده است که امروزه شاهد آثار تاریخی زیادی در این شهر باشیم . کلیسا ها و معابد این شهر گویای این حقیقت می باشند . در تور گوا باید از کلیساهایی چون مارگو ، سنت آندرو ، معبد ماهاسیا و غیره دیدن نمایید . این شهر نزدیک به 451 سال تحت استعمار کشور پرتغال بوده است از این رو فرهنگ و رسم و رسوم آن تا مقدار زیادی شبیه به این ملت می باشد . تندیس گاندی نیز در مرکز شهرگوا قرار دارد و می توانید از ان جا هم بازدید کنید .


طبیعت زیبای گوا


شهر گوا به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد و همنشینی با دریا ، باعث گردیده است در بیشتر ایام سال دارای هوایی گرم و شرجی باشد که این هوا برای لذت بردن از دریا بسیار مناسب می باشد . البته نباید مزارع برنج و کشتزار ها و نخلستان های آن را فراموش کرد . در جای جای این شهر ، رودها و آبشار های زیبایی وجود دارد که می تونید در کنار ان ها بساط پهن کنید و ساعتی را به استراحت بپردازید . آن چه که مشخص است که تور گوا برای طبیعت زیبایش شهرت یافته است و باید از لحظه های بودن در آن جا نهایت استفاده را برد .