کوالالامپور پایتخت و مهم ترین شهر مالزی به شمار می رود . این شهر یکی از مدرن ترین شهر های جهان به شمار می رود و در آن هر چیزی بخواهید یافت می شود . به تازگی پایتخت اداری این کشور را به شهر نوساخته پوتراجایا انتقال داده اند اما با این حال چیزی از ارزش های کوالالامپور کاسته نشده است چراکه دیگر شهری توان رقابت با آن را ندارد . این منطقه در جنوب شرقی آسیا ، واقع در شبه جزیره هند و چین می باشد و یکی از مکان های توریستی در کل دنیا به شمار می رود . مکان های زیادی در این شهر برای گردش و دیدن وجود دارد ، شاید بهتر است بگوییم که صنعت گردشگری مالزی تا حد زیادی به کوالالامپور وابسته است و بدون این شهر حدودا مالزی جایی برای دیدن ندارد . تور کوالالامپور می تواند آغازی باشد تا کشورها و شهر های همجوار را بیشتر بشناسید و با برترین آثار دنیا آشنا گردید . شاید بدانید که اولین و بلندترین آسمان خراش ها در این شهر ساخته شده است . برج های دوقلوی پتروناس که در دنیا نظیر ندارند و شهرت جهانی پیدا کرده اند متعلق به شهر کوالالامپور می باشد . شما می توانید بر فراز این برج ها تمام شهر را رصد کنید و به تماشای چشم انداز زیبای شهر بپردازید .

تور کوالالامپور


برجایا تایمز اسکوئر


شاید بسیاری از شما اسم مرکز تجاری تایمز اسکوئر را شنیده باشید . بدون شک این مکان یکی از بزرگترین مرازک تجاری جهان به خصوص مرکز خرید می باشد . در این مکان شما به هیچ چیزی نیازنخواهید داشت و همه در کنار شما وجود دارد . یک مجموعه بی نظیر که شما را به خارج خود بی نیاز خواهد کرد و در کل شهرک کوچکی است که می تواند نیاز های هر انسانی را فراهم کند . این مجموعه دارای طبقات مختلفی می باشد که هر طبقه مخصوص یک طیف و رنج خاصی از کالاست . برای بچه های نیز شهربازی ویژه ای طراحی گردیده است که نه تنها بچه ها بله بزرگتر ها نیز لذت می برند . این مکان دارای بزرگترین ترن هوایی در جهان می باشد که سقف آن پوشیده است . اگر برایتان مقدور است حتما آن جا را در سفر خود ببینید . خوشبختانه قیمت تور کوالالامپور بسیار مناسب می باشد و همه با رضایت کافی به انتخاب آن می پردازند . ما هم دوست داریم که شما را نزد خود در این سفر ببینیم .


نقاط دیدنی در تور کوالالامپور


این شهر معدن زیبایی می باشد . از معبد تین هو گرفته تا موزه هنر های اسلامی و برج مناره همگی می توانند برای شما شگفت انگیز باشند . هر کدام از ان ها جز آثار برتر تاریخی به شمار می روند و دارای گذشته و تاریخی می باشند . همچنین در کناران ها باید بازدید از غار های کیو و پارک پرنده را در لیست گردش قرار داد تا طبیعت بکر و زیبای کوالالامپور را از دست ندهید . در تور کوالالامپور بهترین ها انتظار شما را می کشد ، همینک برای ثبت نام این تور اقدام کنید تا شهر زیبا و مدرن کوالالامپور را از نزدیک ببینید .