مالزی یکی از کشور های جنوب شرقی آسیا به پایتخی شهر کوالالامپور می باشد . امروزه مراکز اداری و فرهنگی ان در شهر جدید پوتراجایا ساخته شده از این رو این شهر پایتخت اداری مالزی به شمار می رود . سنگاپور قبلا بخشی از خاک مالزی محسوب می شد تا اینکه در سال 1965 از ان جدا گشت و به کشوری مستقل تبدیل شد . صنعت گردشگری مالزی بیش از دیگر صنعت ها رونق دارد ، به واسطه جاذبه ها و مکان های دیدنی که دارد خیلی زود توانسته است به یکی از توریستی ترین مناطق جهان تبدیل شود . شاید بدانید که این شهر را قبلا ، آسمان خراش می خواندند و بعد ها آن را به دبی لقب دادند چرا که اولین و بزگرتین آسمان خراش ها و برج های جهان در این کشور و در شهر کوالالامپور ساخته شده است . برج های معروف و دو قلوی پتروناس یکی از دیدنی ترین مکان های کشور مالزی می باشد . بیشتر جاذبه های این کشور در شهر کوالالامپور قرار گرفته است از این رو در تور مالزی ، شما اول این شهر را خواهید دید و از مکان های دیدنی کوالالامپور شروع به بازدید خواهید کرد . با ما باشید تا در این مورد بیشتر با جاذبه های کشور مالزی آشنا شویم .

تور مالزی


آکواریوم معروف KLCC در تور مالزی


آکواریوم KLCC  یکی از معروف ترین آکواریوم های جهان می باشد که ساخت آن به سال 2000 باز می گردد . این آکواریوم یکی از مدرن ترین و زیباترین آکواریوم های جهان می باشد که از تمام گونه های آبزیان موجود در دنیا نگه داری می کند . شما هر ماهی و آبزی را که بخواهید به طور حتم در آن جا پیدا می کنید . تونل این آکواریوم بسیار رعب آسا می باشد . شما ماهیان غول پیکر را خواهید دید که از روی سرتان گذر خواهد کرد . این آکواریوم می تواند برای بچه ها بسیار آموزنده باشد و اطلاعات کاملی را درباره انواع ماهی ها بدست بیاورند . قیمت تور مالزی باعث گردیده است که این سفر جزء محبوب ترین ها قرار گیرد . امروزه طرفداران آن در دنیا به ویژه ایران رو به افزایش می باشد و تبدیل به یکی از بهترین ها شده است .


مکان های جذاب و پر از هیجان در مالزی


در تور مالزی مکان های زیادی برای گردش وجود دارد ، اگر بدون برنامه بدان جا بروید حتما سردرگم خواهید شد . از مکان های زیبا می تواند باغ پرندگان ، جاهای دیدنی پنانگ ، و لنکاوی را نام برد . موزه های زیبایی در این کشور وجود دارد که آثار تاریخی – اسلامی را درون خود محفوظ کرده است . کسانی که علاقه به کوهنوردی و صخره نوردی دارند ، غار های کیو مکانی مناسب می باشد . این غار بسیار آرامش بخش می باشد . داخل آن سکوت عجیبی برقرار است که انسان را به آرامش فرا می خواند . دوست داریم که همه با هم در این تور شرکت کنیم و این کشور زیبا را از نزدیک ببینیم .