• تور مالدیو 11 آبان 96
  از: 11 آبان 1396
  تا: 16 آبان 1396
  آژانس: لاچین سیر
  6,490,000 تومان
 • تور مالدیو مهر 96
  از: 09 مهر 1396
  تا: 14 مهر 1396
  آژانس: لاچین سیر
  5,590,000 تومان


مالدیو جزیره کوچکی است در جنوب کشور هندوستان در میان آبهای اقیانوس هند . پایتخت آن شهر ماله و جمعیتی نزدیک به 400 هزار نفر دارد . این کشور سال ها تحت سلطه و استعمار بوده است ، از این رو از تاریخ آن اطلاعات زیادی برجای نمانده است و بناهای تاریخی زیادی در آن وجود ندارد ، اما آن چه که مالدیو به خاطرش معروف گشته است سواحل زیبای آن می باشد این سواحل دارای آب های شفا و کم عمق می باشند و شما به راحتی می توانید کف اقیانوس را مشاهده نمایید . سالانه گردشگران زیادی برای دیدن این سواحل راهی کشور مالدیو می شوند و در تور مالدیو شرکت می کنند . باید گفته شود که دین رسمی این کشور اسلام می باشد و پیروی از دیگر ادیان در ملاء عام غیر قانونی بوده و مجازات در بردارد . تبار این مردم آمیخته ای از نژاد سربلانکا و هند می باشد و زبانشان نیز دیوهی است که زبانی هند و اروپایی می باشد .

تور مالدیو


غواصی در تور مالدیو


شاید جزیره مالدیو آثار تاریخی زیادی نداشته باشد ولی بدون شک بهترین و بیشترین ایستگاه های غواصی در دنیا را داراست . شما در این جزایر می توانید به تمرین غواصی بپردازید و این ورزش را یاد بگیرید . شما می توانید در عرض چند ساعت غواص ماهری شوید و وارد آب های اقیانوس هند شوید . علاقه مندان به کشور مالدیو روز به روز افرایش می یابد تنها کاری که باید این کشور انجام دهد ، شناساندن مکان های بکر و زیبایش به مردم جهان می باشد . قیمت تور مالدیو در کشورمان باعث گردیده است که این سفر جز سفر های محبوب و شلوغ گردد . شما با حداقل هزینه ها می توانید خود را به این جزیره دوست داشتنی و زیبا برسانید و از سواحل بکر زیبای آن لذت ببرید .


سرزمین هموار مالدیو


مالدیو کم ارتفاع ترین کشور جهان می باشد . ارتفاع این کشور 1.5 متر از سطح دریا می باشد . در مرتفع ترین قسمت هایش به 2.4 متر می رسد و این باعث می گردد شما تا دوردست ها را مشاهده نمایید . سواحل مالدیو بهترین مکان برای استراحت و خوش گذرانی می باشد . در این سواحل انواع ورزش های آبی وجود دارد و شما می توانید ساعات خوشی را در آن جا سپری کنید .  از مکان های دیدنی در این سفر موزه مالدیو و مسجد جامع می باشد . مسجد جامع را در آسمان می بینید چرا که درخشش گنید های آن تا دوردست ها می رسد . تور مالدیو فرصت مناسبی است تا با دیگر سرزمین ها نیز آشنا شوید ، به هیچ وجه این سفر را از دست ندهید .