چقدر درباره شهر مدرن و زیبای پاریس اطلاعات دارید ؟ این شهر امروزه که جهانگردی را تحت سلطه خود در آورده است پایتخت و مرکز اقتصادی کشور فرانسه می باشد و یکی از شهر های ناحیه ایل – دو – فرانس می باشد . تولید ناخالصی این شهر حدود 25% از اقتصاد فرانسه را تشکیل داده است و عنوان نخست در اروپا و پنجمین شهر اقتصادی از لحاظ تولید ناخالصی در جهان می باشد . صنعت گردشگری این شهر در این راستا بسیار کمک کرده است چرا که طبق آمار سالانه حدود 45 ملیلون نفر از این شهر دیدن می کنند و این رقم بسیار عجیبی در جهان گردشگری می باشد . زیبایی های طبیعی و تاریخی این شهر باعث گردیده است که روز به روز محبوبیت ان افزایش یابد . امروزه تور پاریس یکی از آرزو های هر شخصی می باشد . همه ما دوست داریم که این شهر را از نزدیک مشاهده نماییم . حال بیایید کمی درباره جاذبه های این شهر اطلاعات کسب نماییم .

تور پاریس


بلندترین برج جهان در پاریس


این شهر عناون بزرگترین برج فلزی جهان را از ان خود کرده است . برج ایفل که همه به خوبی با آن آشنایی دارید یکی از بی نظیرترین سازه های ساخت بشر می باشد که هر انسانی را به حیرت وا می دارد . این برج در ابتدا برای افتتاح یک نمایشگاه برپا گردید و پس از اتمام آن دیگر جمع نشد و امروزه ان را به عنوان سمبل و نمادی از شهر پاریس می شناسیم . کسانی که در تور پاریس شرکت می کنند به طور حتم عکس های یادگاری با این برج خواهند گرفت چرا که زیبایی خاصی در آن نهفته است .


موزه ها و عمارت های دیدنی در تور پاریس


این شهر معدن موزه می باشد و بیشترین تعداد موزه را در جهان داراست . موزه لوور سرگل همه آن ها می باشد به احتمال زیاد با این موزه آشنایی دارید و عکس های آن را دیده اید . این موزه سالانه حدود 8 میلیون بازدید کننده دارد . از دیگر مکان های دیدنی این شهر کلیسای نتردام و کلیسای سکره کر ، تاق پیروزی ، شانزه لیزه ، کاخ لورسای پانتئون و ... می باشد که می توانید در این سفر از آن ها دیدن کنید . این شهر مهد تمدن و فرهنگ می باشد . وجود انواع گالری ها و نمایشگاه در سراسر شهر کاری طبیعی می باشد و شما در همه جا آن ها را به چشم خواهید دید . با توجه به این که پاریس شهری گران قیمت می باشد همین موضوع بر روی قیمت تور پاریس تاثیر گذاشته و باعث می شود که هزینه ها تا حدودی گران تمام شود . اگر برایتان مقدور است حتما این شهر را ببنید .


طبیعت بکر و زیبای پاریس


این شهر سرسبزترین پایتخت اروپا شناخته شده است چرا که تعدا درختان ان به حدود 478000 عدد می رسد . گذر رودخانه سوان از وسط شهر خود دنیایی از زیبای را در این منطقه پدید آورده است . باغ لوکزامبورگ نیز می تواند این هیجانات را در تور پاریس تکمیل گرداند . با این حال واقعا اگر بخواهید شهر پاریس و مردمانش را بشناسید باید در میان کوچه های کم عرض و پیچ در پیچ آن کمی قدم بزنید تا کاملا با فرهنگ این شهر آشنا گردید .