فرانسه یکی از کشور های متمدن اروپای غربی می باشد که در میان آب های اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار گرفته است . این کشور به همراه مراکش و اسپانیا تنها کشور هایی هستند که از هر دو ناحیه این منطقه دارای ساحل می باشند . فرانسوی ها این کشور را شش ضلعی نامیده اند چرا که اگر از روی نقشه بدان نگاه کنید ، این کشور به این شکل بسیار نزدیک می باشد . این کشور بدون شک یکی از قدرتمند ترین کشورها در همه امور می باشد . از لحاظ اقتصادی رتبه پنجم دنیا را داراست . این کشور بیش از هر کشور دیگری دارای آثار ثبت شده در یونسکو را دارد از این رو سالانه میزبان میلیونها گردشگر در جهان می باشد و این رقم نزدیک به 83 میلیون نفر می باشد که آماری عجیب در دنیای گردشگری کرده است . فرانسه سرزمین های زیادی در آنسوی دریاها دارد و این باعث گردیده است که به یکی از مکان های محبوب برای مردم تبدیل شود . امروزه تور فرانسه جایگاه مهم و وییژه ای پیدا گرده است و در شما تور های لوکس قرار می گیرد . ما را همراهی کنید تا بیشتر با جاذبه های کشور فرانسه آشنا شویم .

تور فرانسه


پاریس نگین فرانسه


همه ما به خوبی با شهر پاریس آشنا داریم و همه در آرزوی دیدن آن هستیم . این شهر که رودخانه سوان از وسط آن می گذرد ، یکی از بهترین و زیباترین شهر های اروپا می باشد که خود به تنهایی شمار زیادی از گردشگران جهان را از آن خود کرده است . این شهر بیشترین تعداد موزه در جهان را داراست و از نظر مکان های بکر و تاریخی در دنیا حرف ندارد . در تور فرانسه اولین جایی است که شما به چشم خواهید دید و باید از لحظه به لحظه ان نهایت استفاده را بکنید چرا که هر جا را می نگرید زیبایی به چشم خواهید دید و بدون شک وقت کم خواهید آورد .


تفریح و خوش گذرانی در تور فرانسه


این سفر با دیگر سفر هایی که تاکنون رفته اید کمی فرق دارد . در این جا شما از بهترین مناطق جهان دیدن خواهید کرد و باید از آن حداکثر استفاده را برد . شهر پاریس خود لقب سرسبزترین پایتخت اروپا را گرفته است و این نشان از سرسبزی این کشور دارد . از خیابان های پر گل و پر فرانسه عبور کنید و اقامت در هتل های لوکس را تجربه نمایید . حقیقتا کشور فرانسه بسیار گران قیمت می باشد و هزینه ها بسیار بالاست و این می تواند بر روی قیمت تور فرانسه تاثیر مستقیم بگذارد ، با این حال بگذراید در چند روزی که در آن جا هستید حسابی به شما خوش بگذرد . از غذا های دریایی و خوشمزه سنت مالو لذت ببرید و با صخره نوردی در کوه های فرانسه و تماشای غروب آفتاب در پاریس هیجان خود را تکمیل کنید .