کشور سنگاپور یکی از کشور های جنوبی شرقی آسیا می باشد که تنها همسایگانش مالزی و اندونزی می باشند . این کشور که کوچکترین در جنوب شرقی آسیا می باشد در شبه جزیره مالایا واقع شده است و پایتخت آن شهر سنگاپور می باشد . کشور سنگاپور برای سال ها تحت مستعمره بریتانیا بوده است . کشوری ضعیف از لحاظ منابع طبیعی می باشد اما با این حال در اقتصاد نقش مهمی داشته و توانسته است عنوان چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا را از آن خود کند . جزایر زیادی در این کشور وجود دارد که همگی مکان های بکر و زیبا محسوب شده و برای توریستان مکانی ایده آل به شمار می رود . تور سنگاپور در میان ملت ها و قوم های مختلف همواره سفری هیجان انگیز و زیبا وده و طرفداران خاص به خود را داراست . با ما همراه باشید تا زیبایی های سنگاپور را به شما نشان دهیم .

تور سنگاپور


تجارت و مراکز خرید در سنگاپور


آن چه که در این کشور مشخص است این است که همه برای تجارت و کسب و کار بدان جا می آیند . بندرگاه های سنگاپور از شلوغ ترین بندر های جهان می باشند و شما دائما تردد کشتی های تجاری را در آن جا خواهید دید . در گذشته این کشور تنها مرکز ماهیگیری به شمار می رفت اما امروزه بزرگترین مرکز داد و ستد کالا در جهان می باشد و یکی از 3 کشور – شهر مستقل در جهان می باشد . مراکز خرید سنگاپور اولین مکانی است که شما را به سمت خود جذب می کند . اجناس با قیمت های باورنکردنی عرضه می شوند . در این بازار ها حتما از محله چینی ها دیدن کنید . این بازار به فروش ارقام چینی اختصاص داد و قیمت های آن بسیار خوب می باشد ، محله چینی ها شب و روز ندارد و هر موقع بدان جا بروید جمعیت عظیمی را به چشم خواهید دید . اگر چه شاید یک توریست اهداف بیشتری به جز خرید در یک سفر داشته باشد اما بد نیست که این مناطق را در تور سنگاپور بازدید نمایید .


تفریحات هیجان انگیز در تور سنگاپور


در سنگاپور تا دلتان بخواهد تفریح و سرگرمی وجود دارد . مکان های زیادی برای این کار طراحی شده اند تا بتوانند شما را حسابی به وجو آورند . از پارک مرلیون گرفته تا سنتوزا و دنیای زیر آب آن ، یک عالمه شادی و هیجان را برای شما در بردارد . باغ وحش و و باغ پرندگان نیز از مناطق دیدنی در این سفر محسوب می شوند . پیشنهادی که به شما می کنیم این است که حتما شهر سنتوزا را ببینید ، این شهر با جاذبه هایی که دارد می تواند چند روزی وقت شما را حسابی به خود بگیرد . در سنتوزا می توانید از ساحل و دریاچه دلفین ها دیدن نمایید . سعی کنید که یک قیمت تور سنگاپور مناسب انتخاب کنید و هر چه زودتر خود را به این نقطه از جهان برسانید تا با دنیایی دیگر آشنا شوید .