آیا تاکنون قدم در پهناورترین سرزمین دنیا گذاشته اید ؟ آیا تا کنون سفری همراه با لذت های فراوان را تجربه کرده اید ؟ اینک ما منطقه ای را به شما در جهان نشان می دهیم که فراتر از دیگر نقاطی است که تا کنون دیده اید . روسیه یا فدراسیون روسیه پهناورترین سرزمین جهان در شمال قاره آسیا و اروپای خاوری واقع شده است . این کشور جمعیتی نزدیک به 144.5 میلیون نفر را داراست و نهمین کشور پرجمعیت دنیا را تشکیل داده است با این حال باید بدانید که کم ترین تراکم جمعیت را در جهان دارد . پهناوری آن به اندازه ای است که در دیگر سرزمین های بزرگ دنیا مساحتی نزدیک به دو برابر دارد ، اما با این حال سرمای سختی که در آن جا وجود دارد ، بعضی از قسمت های آن را لم یزرع و خالی از سکنه قرار داده است . حدود یک چهارم از این سرزمین همواره در طول سال پوشیده از برف می باشد چرا که نزدیک به قطب جنوب می باشد . سیبری سرد ترین نقطه جهان نیز قسمتی از خاک روسیه می باشد . با این حال این چیزی از جاذبه های بی نظیر این سرزمین کم نمی کند . تور روسیه یکی از پرطرفدارترین تور ها در همه کشور های جهان می باشد . اینک شما را اندکی به جاذبه های این سرزمین پهناور آشنا خواهیم کرد .

تور روسیه


سنت و گذشته روسیه


این سرزمین در طول تاریخ یکی از مکان های مهم و حساس بوده است . امپراتوروی روس و عثمانی سال های سال در این قسمت حکفرمانی کرده اند ، امروزه در جای جای این سرزمین مکان های دیدنی و کاخ های زیبا را می توان به چشم دید . از این عمارت ها می توان کلیسای جامع سنت باسیل ، کاخ کرملین مسکو ، کاخ پیتر هوف و اثر تاریخی مادر میهن روسیه را نام برد . هر کدام از آن ها داری پیشینه چند هزار ساله هستند ( البته بعضی نیز جدید و تازه ساخت می باشند ) . کسانی که به این سفر علاقه مند شده اند ، می توانند با یک قیمت تور روسیه عالی و مناسب خود را هر چه سریعتر به این منطقه برسانند . تور روسیه از جمله سفر هایی است که نسبت به سایرین گران تر می باشد چرا که برای دیدن هر کدام از این آثار باید فرسنگ ها راه را پیمود ، حتی گاهی اوقات مجبور خواهید شد که با استفاده از هواپیما از یک شهر روسیه به شهر دیگر آن بروید ، همین امر باعث گردیده است که قیمت تور روسیه اندکی گران تر از بقیه تور ها تمام شود .


طبیعت زیبا در تور روسیه


وسعت زیاد روسیه باعث گردیده است که در این کشور شاهد مناظر زیبا و متفاوتی باشیم . اگر از شرق به غرب آن پیش بریم پوشش های گیاهی را خواهیم دید که به تناسب اقلیم موجود ، عوض خواهند شد همین باعث گردیده است که بهترین مکان های طبیعی دنیا در این سرزمین باشد . دریاچه بایکال که یکی از عجایب هفت گانه جهان می باشد در سرزمین روسیه می باشد و شما با دیدن آن قدرت خداوند را به چشم خواهید دید . زیبایی آن محسور کننده است و تا خود نبینید ، باور نخواهید کرد . از کوه های البروس نیز دیدن کنید و دامنه ها و کوه پایه های آن را را نیز برانداز نمایید . همین جاذبه های باعث گردیده است که تور روسیه تبدیل به یکی از بهترین و شلوغ ترین تور ها گردد .