• تور آنکارا 24 مهر 96
    از: 24 مهر 1396
    تا: 26 مهر 1396
    آژانس: پارمیدا
    1,275,000 تومان


آنکارا شهر مرکزی و پایتخت کشور ترکیه می باشد . این شهر که مرکز ایالت آنکارا می باشد ، بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه محسوب می شود . سازمان های اداری و فرهنگی کشور ترکیه در این شهر می باشد و شما می توانید آن ها را در تور آنکارا مشاهده نمایید . این شهر در طول تاریخ یکی از مکان های مهم و حساس بوده و حفاظت از آن همیشه در اولیت قرار داشته است . این شهر در مقایسه با دیگر شهر های ترکیه نسبتا مدرن می باشد و پایتخت سیاسی ترکیه به شمار می رود . اهمیت این شهر بیشتر به دلیل عمارت ها و بناهای تاریخی آن می باشد و شاید تا حدود زیادی گردشگران برای دیدن آن ها به این سفر می روند چرا که اگر به دنبال مکان های تفریحی باشند ، ترکیه مناطق بکر و زیبای زیادی دارد که می توانند از آن ها شروع کنند . در ادامه در مورد این که چه چیزی در این شهر وجود دارد که توریستان را به خود جذب می کند ، سخن می گوییم .

تور آنکارا


مکان های تاریخی آنکارا


این شهر باستانی برای علاقمندان به تاریخ و آثار تاریخی بسیار مناسب می باشد . آن ها می توانند در این شهر معبد آگوستوس و روم آنکارا ، تئاتر رومی ، قلعه آنکارا را مشاهده کنند . همچنین مقبره آتاتورک که برای مردم این شهر بسیار محترم و عزیر می باشد ، نیز در آنکاراست و شما می توانید از آن جا نیز دیدن کنید . موزه های زیادی در این شهر وجود دارد که بد نیست در تور آنکارا از بعضی آن ها دیدن کنید برای مثال موزه فرهنگ ، هوانوردی ، نقاشی ، رادیو و تلویزیون ، مردم شناسی و ... . آنچه که مسلم است مکان برای دیدن در این شهر زیاد وجود دارد و این بستگی به شما دارد که از چه جور جاهایی خوشتان می آید .


گشت و گذار در تور آنکارا


همانگونه که گفتیم این شهر نیز در کنار دریای مدیترانه واقع شده است و از این نظر موقعیت بسیار مناسبی را از آن خود کرده است . انواع تفریحات و سرگرمی ها که می تواند انسان را به وجد بیاورد در این مرز و بوم وجود دارد . از شهربازی ها گرفته تا پارک جنگلی آتاتورک و سواحل زیبای آن ، همگی بستر خوبی را برای نشاط شما ایجاد کرده اند . همچنین این شهر بخاطر مراکز خرید در ترکیه معروف شده است ، بهترین مغازه ها با اجناس خوب و ارزان قیمت را فقط در شهر آنکارا می توانید پیدا کنید . این تور همچون دیگر تور ها طرفداران خاص خود را داراست ، اگر علاقه مند به آن هستید که خود را در این سفر کنار ما ببینید ، با انتخاب یک قیمت تور آنکارا مناسب از آژانس های ما به این آرزوی خود دست پیدا می کنید . لحظه ای برای این کار درنگ نکنید چرا که همچین فرصتی دیگر تکرار نخواهد شد .