بانکوک پایتخت و مهم ترین شهر تایلند می باشد . این شهر در مقایسه با دیگر شهر های جهان بیشترین میزان گردشگر در جهان را داراست . این شهر از قدیمی ترین شهر های جهان می باشد و با تماشای آثار قدیمی و بناهای تاریخی به خوبی می توان این موضوع را درک کرد . چند سالی است که توجه گردشگران به سمت این نقطه از جهان معطوف گشته است و کم نیستند از این میان هموطنانان ما ، امروزه تور بانکوک از محبوب ترین و شلوغ ترین تور ها به شمار می رود و برای کسانی که دوست دارند چند روزی را به صلح و صفا بگذرانند پیشنهاد می کنیم ، هم اکنون با یک قیمت تور بانکوک مناسب ، راهای این شهر زیبا شوند و از نزدیک به جاذبه های دیدنی آن آشنا گردند . سواحل بکر و چشم انداز های زیبای این شهر ، مکانی است که انسان می تواند کمی با خود خلوت نماید اگر چه در زمان تعطیلات این منطقه ازدحام عجیبی به خود می گرد و از سکوت خبری نخواهد بود .

تور بانکوک


بازارهای بانکوک


این شهر دارای بهترین مراکز خرید در جهان می باشد . بسیاری از اجناس ان جا با قیمت بسیار مناسب عرضه می شوند . بازار چاتوچاک جایی است که همه چیز در آن یافت می شود . این بازار شب و روز ندارد و هر زمانی بروید با ازدحام زیادی روبرو می شوید . در گوشه و کنار آن بایستید و چانه زنی ها خریداران و مشتری ها را بشنوید . این بازار دارای غرفه های زیادی می باشد ، اگر وسیله مورد نظر خود را یافت نکردید باید کمی حوصله به خرج دهید چرا که حتما در آن جا هستید و باید کمی بیشتر گشت بزنید . بازار شناور بانکوک از دیگیر بازار های مشهور تایلند می باشند . در این بازار شما با استفاده از قایق ، میان غرفه ها گشت می زنید ، در بازار شناور بیشتر مواد غذایی و سیفی جات عرضه می شود و همگی ان ها تاز و خوشمزه نیز هستند . شما با این کار لذت فراوانی کسب می کنید ، خود قایق رانی در میان این بازار بسیار نشاط آور می باشد . حتما قبل از سفر و شرکت در تور بانکوک ، لیستی از مکان هایی که می خواهید ببینیند تهیه نمایید تا در آن جا سرگردان نشوید ، چرا که مکان برای دیدن زیاد وجود دارد و وقت بسیار کم و شما باید اولویت ها را مد نظر داشته باشید .


مناظر و معابد بانکوک


رودخانه چائو فرایا یکی از بی نظیرترین و زیباترین رودخانه های جهان می باشد که در شهر بانکوک قرار گرفته است . چشم انداز ها و محیط اطراف این رودخانه واقعا دیدنی می باشد . شما می توانید با اجار کردن قایق به درون این رودخانه بروید و به تماشای مناظر و هم چنین ماهیگیری مشغول شوید . از دیگر جاذبه های شهر بانکوک معابد مهم و مشهور ان می باشد . گراند پالاس و وات پراکائو دو مجموعه به نظیر از کاخ گراند پالاس هستند که در سفرتان به شهر بانکوک از ان ها باید دیدن کنید . امیدواریم که شما را همراه خود در تور بانکوک مشاهده کنیم و سفری هیجان انگیر را به اتفاق هم تجربه نماییم .