کشور اندونزی یکی از کشورهای آسیای جنوب شرقی می باشد و به لحاظ جمعیت چهارمین کشور پرجمعیت دنیا می باشد . اندونزی از مجمع الجزایر زیادی تشکیل شده اند که حدود 60 درصد از آن ها قابل سکونت نیستند ، تعداد آن ها به 17505 عدد می رسد که در 33 استان آن پخش شده اند . این جزایر هر کدام از دیرو باز یکی از مراکز بازرگانی دریایی بوده اند و به دلیل رونقی که داشته اند از طرف بسیاری از دولت ها به سمت خود کشیده شده اند . با این که کشور اندونزی دارای خاک حاصلخیز و معادن زیادی می باشد ، اما با این حال کشوری فقیر محسوب شده چرا که جمعیت آن زیاد می باشد . خوشبختانه این کشور بهترین مناطق را برای توریستان داراست و همین عامل باعث گردیده است چند سالی در اندونزی رونق راه بیفت . تور اندونزی امروزه در سراسر دنیا یکی از تور های شلوغ و محبوب شده است و به دلیل این که دارای جاذبه های گردشگری فراوان از نوع اکوتوریسم می باشد ، محبوبیت خود را خیلی سریع توانسته است یافت نماید چرا که توریستان در دنیا حاضر به دنیال مکان های بکر و دست نخورده می باشتد و از این لحاظ کشور اندونزی دارای جزایر زیادی می باشد که می توان در آن ها کاوش کرد .

تور اندونزی


شهر زیبای بالی در تور اندونزی


اگر بگوییم که نظیری مانند شهر و جزیره بالی در جهان پیدا نخواهید کرد ، گزافه نگفته ایم ، این جزیره با صد ها جاذبه های گردشگری خود سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود می کشاند . همین شهر خود چند روزی وقت شما را می گیرد چرا که جاذبه های و مکان های گردشگری بسیاری دار و نباید به هیچ وجه در تور اندونزی آن را از دست دهید . انواع پارک های آبی ، غواص و تفریحات آبی ، انواع پارک ها ، جنگل های مختلف و ... را همه می توانید در این جزیره مشاهده نمایید . باید یادآوری کنیم که 86 درصد از مردم این کشور مسلمان می باشند و این دین توسط بازرگانان مسلمان بدان جا منتقل شده است از این رو برای ما که دینی مشترک داریم ، این سقر بسیار لذت بخش تر خواهد بود .


تفریحات در اندونزی


هر چه درباره این کشور بگوییم باز کم می باشد چرا که هر کدام از این جزیره ها خود دنیایی از شگفتی هستند ، به دلیل این که مدت ها قبل این جزایر مخفیگاه دزدان دریایی بوده است ، امروزه چیز های عجیب و غریب در آن زیاد می بینید و این باعث رونق هر چه بیش تر آن شده است . در سفرتان به اندونزی باید از پارک ملی تانجانگ پوتینگ و پارک لی کومودو دیدن نمایید . حتما قبل از سفر برنامه منظمی برای خود بچینید تا چیزی را از دست ندهید . قیمت تور اندونزی باعث گردیده است که هواداران ایرانی بیش از هرکشور دیگری باشند و به احتمال زیاد شما در آن جا هموطنان زیادی را به چشم خواهید دید .