• تور آذربایجان باکو ویژه آذر ماه
  از: 15 آذر 1396
  تا: 18 آذر 1396
  آژانس: مهر پرواز سیوان
  1,545,000 تومان
 • تور باکو 22 شهریور 96
  از: 22 شهریور 1396
  تا: 25 شهریور 1396
  آژانس: الماس نشان
  2,195,000 تومان
 • تور باکو 11 شهریور 96
  از: 11 شهریور 1396
  تا: 14 شهریور 1396
  آژانس: الماس نشان
  2,095,000 تومان
 • تور بلغارستان مرداد 96
  از: 12 مرداد 1396
  تا: 19 مرداد 1396
  آژانس: آویسا الهه باستان
  1,990,000 تومان


آیا تاکنون به کشور جمهوری آذربایجان سفر کرده اید ؟ اگر تا کنون این کشور را ندیده اید ، با ما باشید تا درباره آن و جاذبه هایی که دارد ، بیشتر آشنا گردانیم . جمهوری آذربایجان یکی از کشور های شمال غربی ایران می باشد که محل اتصل خوبی برای دو قاره آسیا و اروپا گشته است از این رو نقطه حساس و مهمی بشمار می رود . همنشینی با دریای خزر باعث گردیده است که رونق بسیار خوبی در این سرزمین حاصل گردد و از هوای بسیار مناسبی برخوردار گردد در ضمن باید گفت که این کشور بزرگترین در ناحیه قفقاز می باشد و پایتخت آن باکو است . این کشور تا حدود 200 سال پیش قسمتی از خاک ایران محسوب می شد که در قرارداد ترکمنچای و گلستان به روسیه ملحق گشت . امروزه بسیاری از اثار تاریخی که در آن جا می بینید به کشور ما تعلق دارد از این رو هنگام تماشای آن ها با دقت بنگرید چرا که تاریخ ما را حکایت دارد . جاذبه های آذربایجان بسیار متنوع و گوناگون می باشند و دسته های زیادی از توریستان را در بر می گیرد . الانه تور آذربایجان یکی از تور های مورد علاقه مردم ایران به ویژه جوان ها می باشد چرا که این کشور هم از نظر مکان ها تاریخی و هم از نظر گردشگری طبیعی بی همتاست .

تور آذربایجان


تاریخ و پیشینه آذربایجان


آن چه که در مورد این کشور مشخص است این است که تاریخ غنی و دور و درازی دارد از این رو انتظار داریم در هر گوشه و کنار آن آثار تاریخی و بناهای قدیمی زیادی را به چشم ببنیم . از مکان های تاریخی این کشور می توان ایچری شهر ، لاهیج ، قلعه دختر ، ارگ قدیمی باکو و غیره را مثال زد . علاقه مندان به تاریخ گذشته می توانند در این آثار کاوش کنند و اطلاعات زیادی را در مورد آن ها بیابند ، اگر چه با این حال اگر شما هم به تاریخ علاقه ندارید ، بهتر است این مکان ها را ببینید چرا که می تواند برای شما نیز شگفت انگیز باشد . امروزه در بیشتر آژانس های مسافرتی می توان با قیمت تور آذربایجان بسیار ارزان خود را به این شکور زیبا رساند و عمارت های قدیمی و بناهای کهن را از نزدیک مشاهده کرد .


چگونه در تور آذربایجان خوش بگذرانیم ؟


کشور آذربایجان به دلیل موقعیتی که دارد دارای بهترین زیستگاه ها و چشم انداز های طبیعی در جهان می باشد ، کسانی که به دنبال زیبایی های خدادای هستند بهتر سفر را انتخاب کرده اند . در تور آذربایجان می توانید با استفاده از تله کابین بر فراز زیبایی های این مرز و بوم گذر کرده و آن ها را با زاویه ای دیگر مشاهده نمایید . کوهنوردی ، ورزش های آبی و ساحلی ، تفریحگاه ها و پارک های متنوع همگی برای ایجاد شادی و نشاط در شما طراحی گشته اند . مطمئن باشید در چند روزی که مهمان کشور آذربایجان هستید ، حسابی بهتان خوش خواهد گذشت .